Artykuł sponsorowany

TRWA PROMOCJA: Masz szansę otrzymać darmowy pakiet językowy!

*Dostępne języki to: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski.

Niesamowicie szybkie efekty

Przez 5 lat uczyłam się niemieckiego w szkole językowej, ale gdy rozmawiałam po niemiecku to ciągle myliłam słowa i czułam barierę językową. Dlatego zdecydowałam się skorzystać z metody prosensorycznej.

I co? W kilka tygodni nauczyłam się niemieckiego! Było to takie proste i dziś rzeczywiście mówię płynnie w tym języku

Agata, 45 lat, Kraków

Myślałam, że moje lata na naukę już minęły. W szkole żadnym orłem nie byłam. Talentu do języków to absolutnie nie miałam, bo pamiętam, że z rosyjskiego to same dwóje ze szkoły przynosiłam. Ale jak mój syn do Irlandii wyjechał i tam żonę poznał z Turcji – to oni tylko po angielsku ze sobą rozmawiają… Syn im się urodził, to co miałam robić? Zawzięłam się i zaczęłam uczyć, ale to tak opornie szło. Inaczej się czyta, inaczej mówi. Zwariować można. Chwała Bogu, że trafiłam na ten sposób, bo postępy odczułam już po pierwszej lekcji. Uczyłam się dużo codziennie. Nie było to wcale męczące, a proste i całkiem przyjemne. I tak po kilku tygodniach już bez przeszkód mogę rozmawiać z rodziną. Po prostu rewelacja!

Jak ja się nauczyłam, to każdy się nauczy!

Przełomowa platforma do nauki języków. Metoda polisensoryczna pozwala samodzielnie opanować język obcy w 2 tygodnie. To niesamowite!

Joanna, 67 lat, Bydgoszcz

Parę lat temu wyjechałem do Anglii pracować jako mechanik. Od razu zacząłem zarabiać ze 4 razy tyle, co w Polsce. Ale wiedziałem, że mogę zarabiać nawet 10 razy tyle, tylko muszę znać angielski, żeby móc rozmawiać z klientami. Szef dał mi pół roku, żeby nauczyć się podstaw. Ale ja nie jestem typem ucznia. Szczerze? Nie zdałem nawet matury. Ale skorzystałem z tej metody i wiem, że teraz dalej nie zarabiałbym tyle, ile mi się należy, gdybym nie spróbował. Ogarnąłem angielski w zaledwie kilka tygodni, a szefowi aż szczęka opadła z wrażenia. I na co komu doktorat, jak wystarczy mieć fach w ręku i znać język, żeby zarabiać grubą kasę?

Znasz język – dobrze zarabiasz

Daniel, 36 lat, Liverpool

Czy należysz do grupy setek tysięcy Polaków twierdzących, że brak im talentu do języków?

Według badań z ubiegłego roku, ponad 78% Polaków nie zna biegle żadnego języka obcego. Z tego powodu ich możliwości na rynku pracy są ograniczone – nie otrzymują ofert dobrze płatnej posady, nie awansują i zarabiają nawet 3 razy mniej, niż im się należy. Co więcej, przez brak znajomości języka padają ofiarami oszustw finansowych w podróżach zagranicznych lub w pracy za granicą. Nie mówiąc już o tym, że czują się „zacofani” w czasach, gdy każdy powinien znać przynajmniej jeden język obcy (angielski).


Ponad 80% z nich deklaruje, że próbowali uczyć się języków na kursach. Nie byli jednak w stanie trwale przyswoić obcego słownictwa. Wszystko przez fakt, że tradycyjne metody nauki są przestarzałe. Wymagają wyjątkowych zdolności językowych, dyscypliny i długich godzin spędzonych na nauce, która jest zwyczajnie nudna. A już dawno udowodniono, że jeśli mózg się nudzi, jego zdolność do zapamiętywania nowych informacji zanika. Na szczęście pojawiło się rozwiązanie tej sytuacji, którym jest nowatorska polisensoryczna metoda nauki języków.

Polisensoryczna metoda nauki języków obcych mieści się na interaktywnej platformie internetowej o nazwie Poliglotos. Korzystanie z niej aktywuje jednocześnie obie półkule mózgu i uruchamia ponad 70% możliwości mózgu do zapamiętywania (podczas gdy tradycyjne metody aktywują tylko jedną półkulę i uruchamiają tylko 30% możliwości mózgu do zapamiętywania). Z tego powodu, podczas nauki nie zaznajemy nudy, a doświadczamy rozrywki. Dzięki 5-krotnie szybszym efektom nauki, motywacja wzrasta. W efekcie, z pomocą metody polisensorycznej można poznać język biegle nawet po 2 tygodniach!

Nauka jest łatwa i przyjemna, a do tego 5-krotnie szybsza niż w szkole językowej

Znasz język - dobrze zarabiasz

Parę lat temu wyjechałem do Anglii pracować jako mechanik. Od razu zacząłem zarabiać ze 4 razy tyle, co w Polsce. Ale wiedziałem, że mogę zarabiać nawet 10 razy tyle, tylko muszę znać angielski, żeby móc rozmawiać z klientami. Szef dał mi pół roku, żeby nauczyć się podstaw. Ale ja nie jestem typem ucznia. Szczerze? Nie zdałem nawet matury. Ale skorzystałem z tej metody i wiem, że teraz dalej nie zarabiałbym tyle, ile mi się należy, gdybym nie spróbował. Ogarnąłem angielski w zaledwie kilka tygodni, a szefowi aż szczęka opadła z wrażenia. I na co komu doktorat, jak wystarczy mieć fach w ręku i znać język, żeby zarabiać grubą kasę?

Daniel, 36 lat, Liverpool

Joanna, 67 lat, Bydgoszcz

3 najważniejsze zalety nauki z Poliglotos:

Szybkie efekty

Zaledwie 2 tygodnie korzystania z platformy przez 30 minut dziennie daje takie same efekty jak 3 semestry (1,5 roku) żmudnej i kosztownej nauki w szkole językowej.

Bez kursów w szkole, książek ani prac domowych. A tym samym bez stresu, wysiłku ani marnowania pieniędzy. Wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do Internetu. Przyswajasz język na własnych zasadach, w dowolnym miejscu i czasie.

Łatwość i wygoda

Skuteczność

Nowatorska metoda polisensoryczna gwarantuje perfekcyjną znajomość języka już w kilka tygodni niezależnie od wieku, wykształcenia czy zdolności.

Rewolucyjna platforma łącząca metodę polisensoryczną i nową technologię

*Dostępne języki to: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski.

Podniesiesz kompetencje zawodowe, dostaniesz lepszą pracę i nawet 3-krotnie wyższe zarobki

Zyskasz nowe umiejętności i ciekawe hobby

Poznasz wybrany język obcy w najprostszy i najszybszy sposób

Zyskasz swobodę i bezpieczeństwo za granicą: w podróży i w pracy

Będziesz sprawnie komunikować się w obcym języku: wśród rodziny, znajomych i w pracy

Szkoły językowe nie dają cienia szansy na tak imponujące efekty, jakie gwarantuje platforma Poliglotos!

Metoda 5 razy skuteczniejsza od szkół językowych

Polecana przez specjalistów polisensoryczna metoda nauki jest najskuteczniejszą, jaka dotąd powstała. Już po pierwszej 30-minutowej lekcji zyskasz pewność, że był to rozsądny wybór.

Kursy w szkołach językowych są czasochłonne, drogie i stresujące. Powoduje to, że mało kto decyduje się na kurs, zwłaszcza że efekty zazwyczaj są znikome. Z pomocą Poliglotos przyswoisz język szybko, oszczędnie i bez stresu. Na własnych zasadach: w dowolnym miejscu i czasie.

Bez marnowania czasu i pieniędzy

Skuteczność bez względu na zdolności i wiek

Z pomocą metody polisensorycznej nawet osoby, które uważały się za leniwe lub bez talentu językowego, poznały wybrany język obcy w krótkim czasie. Dla osób urodzonych przed 1970 r. jest to aż 99% skuteczności.

„Mam już swoje lata i nie używam na co dzień komputera, dlatego bałam się, że nie będę umiała posługiwać się tą całą platformą. Niepotrzebnie, bo to łatwe. Tylko klikasz i słuchasz – cała filozofia. Tak nauczyłam się angielskiego dla amerykańskiej synowej i wnuczki, a syn jest ze mnie dumny!”

Halina Wasiak, 68 lat

Mów w języku obcym tak swobodnie, jak po polsku -dzięki Poliglotos

Nie od dziś wiadomo, że opłaca się znać języki. Osoby władające obcą mową mają pierwszeństwo na rynku pracy. Dzięki temu otrzymują lepiej płatne posady, szybciej awansują i dostają podwyżki. Znajomość języka obcego pozwala także wyjechać do pracy za granicę bez stresu i narażenia na niebezpieczeństwa. Z całą pewnością czyni też podróżowanie przyjemniejszym i bezpieczniejszym, ponieważ łatwo porozumieć się w środkach transportu, hotelu czy restauracji. Znajomość języków umożliwia także utrzymanie relacji z bliskimi w momencie, gdy córka lub syn postanawia żyć w innym kraju i tam założyć rodzinę.

Aż 97,8% użytkowników platformy Poliglotos cieszy się powyższymi korzyściami płynącymi ze znajomości języka. Duża część z nich przyznaje, że to jedyna metoda nauki, która okazała się skuteczna. Mówią, że realne efekty zauważyli już po pierwszej 30-minutowej lekcji!

Poliglotos – platforma do nauki języków łącząca metodę polisensoryczną i nową technologię

Na platformie dostępne są 3 pakiety nauki języka. Konsultant pomoże wybrać Ci pakiet odpowiadający Twoim potrzebom.

Żeby w szybki, prosty i przyjemny sposób nauczyć się języka z platformą Poliglotos, potrzebujesz jedynie telefonu, tabletu lub komputera z dostępem do Internetu. Obsługa platformy jest prosta, każdy sobie poradzi. Nauka odbywa się na Twoich własnych zasadach. Możesz wykorzystać do nauki tzw. czas martwy i korzystać z platformy podczas odpoczynku, w podróży czy w kolejce do lekarza. Sam decydujesz kiedy, gdzie i ile czasu się uczysz, a szybkie efekty masz gwarantowane.

Pakiet podstawowy – dla startujących od zera

 • 1000 najczęściej używanych słów
 • 50 lekcji, z których korzystasz kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz
 • Poznanie pierwszych 500 słów pozwala na zrozumienie 67% treści, natomiast opanowanie 1000 słów umożliwia zrozumienie już 75% tekstów
 • Nielimitowany dostęp do platformy
 • 1500 słów z różnych bloków tematycznych
 • 78 lekcji podzielonych dla Twojej wygody na 22 tematyczne działy
 • Po opanowaniu 2 pierwszych poziomów zrozumiesz już ponad 85% treści i tekstów
 • Nielimitowany dostęp do platformy

Pakiet średniozaawansowany – dla tych, którzy znają podstawy języka

 • Tematyczne słownictwo specjalistyczne
 • Rozwinięcie i uzupełnienie słownictwa z poziomu średniozaawansowanego
 • 50 lekcji na start i stale powiększająca się baza słówek dla Twojej wygody i oszczędności czasu

Pakiet zaawansowany – dla osób znających język na poziomie komunikatywnym

2 główne zalety platformy Poliglotos

 • Uczysz się na własnych zasadach – w dowolnym miejscu i czasie. Bez kursów w szkole, książek ani prac domowych. A tym samym bez stresu, wysiłku ani marnowania pieniędzy.
 • Szybko widzisz postępy – zaledwie 2 tygodnie korzystania z platformy przez 30 minut dziennie daje takie same efekty jak 3 semestry (1,5 roku) żmudnej i kosztownej nauki w szkole językowej. Niezależnie od wieku, wykształcenia czy zdolności.

Gwarancja skuteczności

Polisensoryczna metoda nauki języków Poliglotos cieszy się tak wysoką skutecznością, że objęta jest pełną gwarancją satysfakcji.

Jeżeli nie będziesz zadowolony z efektów, koszty zostaną Ci zwrócone w 100%. Nic prostszego, prawda?

Jak uzyskać swój dostęp do platformy Poliglotos?

WAŻNA INFORMACJA: W ramach promocji, redakcja RAPORTU LINGWISTYCZNEGO otrzymała do dyspozycji 50 dostępów do platformy Poliglotos, które możemy rozdać wśród naszych czytelników ZUPEŁNIE ZA DARMO.

Postępuj wg poniższych instrukcji, aby odebrać darmowy dostęp do platformy Poliglotos. Pamiętaj, że ich ilość jest ściśle ograniczona – aby mieć gwarancję rezerwacji, działaj natychmiast!

Wypełnij formularz i wciśnij zielony przycisk. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by potwierdzić przyznanie darmowego dostępu i ustalić pakiet językowy odpowiadający Twoim potrzebom.